. . : MÜEBBED fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Temel > MÜEBBED
Okunma : 1283
Puan :2   Puan:2 | Katılımcı:1 | Katılımcı : 1
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
MÜEBBED Zamanin en büyük Mafya babasi çok agir bir suçtan yargilanmaktadir ve idami istenmektedir. Jüri üyelerinin içinde Temel de vardir. Mafyanin adamlari mahkemeden önce Temeli bir kenara çekerler ve söyle derler: - Temel ne yap et Baba için alinacak karari müebbete çevir yoksa bu senin sonun olur derler!!! Temelin içine korku düsmüstür: Acep ne yapsam da bu adami kurtarsam diye düsünür. Dava baslar günlerce devam eder ve nihayet Jüri üyeleri karar vermek üzere odalarina geçerler. Aradan uzun bir süre geçtikten sonra jüri geri gelir ve kararini okur: - Müebbet hapis derler. Bunu duyan Babanin adamlari ne yapacaklarini sasirirlar dogru Temele gidip: -Afferim sana Temel simdi gözümüze girdin derler. Ehh be Temel iyi güzel de bu isi nasil basardin, diye sorarlar. Temel: - Sormayin bre usaklar, der millet Beraat Beraat diye tutturdu Müebbete çevirmek kadar aklan karayi seçtim der. MÜEBBED

Zamanin en büyük Mafya babasi çok agir bir suçtan yargilanmaktadir ve idami istenmektedir. Jüri üyelerinin içinde Temel de vardir. Mafyanin adamlari mahkemeden önce Temeli bir kenara çekerler ve söyle derler:
- Temel ne yap et Baba için alinacak karari müebbete çevir yoksa bu senin sonun olur derler!!! Temelin içine korku düsmüstür: Acep ne yapsam da bu adami kurtarsam diye düsünür. Dava baslar günlerce devam eder ve nihayet Jüri üyeleri karar vermek üzere odalarina geçerler. Aradan uzun bir süre geçtikten sonra jüri geri gelir ve kararini okur:
- Müebbet hapis derler. Bunu duyan Babanin adamlari ne yapacaklarini sasirirlar dogru Temele gidip:
-Afferim sana Temel simdi gözümüze girdin derler. Ehh be Temel iyi güzel de bu isi nasil basardin, diye sorarlar. Temel:
- Sormayin bre usaklar, der millet Beraat Beraat diye tutturdu Müebbete çevirmek kadar aklan karayi seçtim der.Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0022 Sn ¦ Powered By AhmBay