. . : PARK YERI fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Temel > PARK YERI
Okunma : 943
Puan :0   Puan:0 | Katılımcı:0 | Katılımcı : 0
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
PARK YERI Ilaç mümessili bir arkadas isi geregi Trabzona gider. Orada bir otelde kalacaktir.Otelin bulundugu cadde çok dar ve arabalarin geçisinin zor oldugu bir caddedir.Tek sira halinde de araçlar park etmistir.Ilaç mümessili arkadas araci için bir yer bulur ancak yer Broadway olan otomobil için dahi girilmesi zor bir yerdir. Çaresizce girme manevrasi yapmaya baslar. O arada esnaftan biri gelir,Hosgelmisun hemserum.. Yardum edeyum saa diyerek geeeel..gittt.. türü yardimini yapar. Yaklasik 20 manevradan sonra araç tampon tampona da olsa park edilmis olur. Ilaç mümessili kan ter içinde arabadan inerek kendisi de kan ter içindeki Trabzonlu esnafa tesekkür eder. Esnaf : -Ayip edeysun..insanlik öldimu der ve biraz uzaklasir, elindeki anahtarla öndeki aracin kapisini açar , biner , çalistirir ve gider... PARK YERI

Ilaç mümessili bir arkadas isi geregi Trabzona gider. Orada bir otelde kalacaktir.Otelin bulundugu cadde çok dar ve arabalarin geçisinin zor oldugu bir caddedir.Tek sira halinde de araçlar park etmistir.Ilaç mümessili arkadas araci için bir yer bulur ancak yer Broadway olan otomobil için dahi girilmesi zor bir yerdir.

Çaresizce girme manevrasi yapmaya baslar. O arada esnaftan biri gelir,Hosgelmisun hemserum.. Yardum edeyum saa diyerek geeeel..gittt.. türü yardimini yapar. Yaklasik 20 manevradan sonra araç tampon tampona da olsa park edilmis olur. Ilaç mümessili kan ter içinde arabadan inerek kendisi de kan ter içindeki Trabzonlu esnafa tesekkür eder.

Esnaf : -Ayip edeysun..insanlik öldimu der ve biraz uzaklasir, elindeki anahtarla öndeki aracin kapisini açar , biner , çalistirir ve gider...Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0017 Sn ¦ Powered By AhmBay