. . : KUS YEMI fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Temel > KUS YEMI
Okunma : 1490
Puan :0   Puan:0 | Katılımcı:0 | Katılımcı : 0
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
KUS YEMI Bizim Temel bir gün elinde bir çantayla havaalanina geliyor uçaga binmek için. Havaalanindaki güvenlik alanindan geçerken tarama yapan alet ötüyor, bunun üzerine güvenlik görevlisi Temele soruyor: -Çantanizda ne var? Temel: -Kus yemi var, diyor. Görevli: -O zaman bir daha geçin bakalim, diyor. Temel tekrar geçiyor ama alet yine ötüyor. Bunun üzerine görevli Temelden çantasini açmasini istiyor. Temel çantayi açinca, altin, gümüs, mücevhert, kiymetli saatler filn çikiyor ortaya. Görevli Temele soruyor: -Hani kus yemi vardi içinde? Temel: -Valla ben bunlari götürüp kusun önüne koyuyorum. Ama yer ama yemez... KUS YEMI

Bizim Temel bir gün elinde bir çantayla havaalanina geliyor uçaga binmek için. Havaalanindaki güvenlik alanindan geçerken tarama yapan alet ötüyor, bunun üzerine güvenlik görevlisi Temele soruyor:

-Çantanizda ne var?

Temel:

-Kus yemi var, diyor.

Görevli:

-O zaman bir daha geçin bakalim, diyor.

Temel tekrar geçiyor ama alet yine ötüyor. Bunun üzerine görevli Temelden çantasini açmasini istiyor. Temel çantayi açinca, altin, gümüs, mücevhert, kiymetli saatler filn çikiyor ortaya. Görevli Temele soruyor:

-Hani kus yemi vardi içinde?

Temel:

-Valla ben bunlari götürüp kusun önüne koyuyorum. Ama yer ama yemez...Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0024 Sn ¦ Powered By AhmBay