. . : SARISIN DEDEKTIFLER fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Sarisin > SARISIN DEDEKTIFLER
Okunma : 1706
Puan :0   Puan:0 | Katılımcı:1 | Katılımcı : 1
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
SARISIN DEDEKTIFLER Üç sarisin detektif olmak üzere polis teskilatina müracaat etmisler. Yapilmasi icap eden bir sürü imtihandan birini idare etmek de Komiser Kzima düsmüs. Komiser Kzim birinci kiza bes saniye müddetle bir dosyadan çikarttigi bir resmi göstermis ve Söyle kizim demis Bu bir suçlunun resmi, bu adamin bariz ne özelligi var? Bunu ileride nasil tanirsin? Kiz söyle bir durmus ve Çok kolay demis Adam tek gözlü Komiser Kzim resime bakmis ve Kizim bu resim profilden, yani yandan çekilmis. Tabi tek göz göreceksin... demis ve ayni resimi ikinci kiza gösterip ayni suali sormus ve Bana bak diye ilave etmis Dogru dürüst bir cevap ver Ikinci kiz Bu adami tanimak çok kolay demis Çünkü adamin tek kulagi var Komiser Kzim Kizim diye bagirmis Bu resim profilden dedik yaa!...Adamin suratinin öbür yanini göremiyoruz. Onun için kaç gözü, kaç kulagi oldugunu bilemeyiz... Kzim üçüncü kiza Kizim lütfen akilli bir cevap vermeye çalis. Beni çildirtma. Bu adamin bariz özelligi nedir, bu adami ileride nasil tanirsin? diye sormus Kiz Bu adam lens takiyor diye cevap vermis. Komiser Kzim saskin, saskin resime bakmis ama adamin lens takip takmadigini bir türlü anlayamamis. Merak etmis adamin dosyasini açip okumus, dosyadaki bilgiye göre hakikaten adam lens takiyormus. Komiser Kzim üçüncü kiza hayranlik içinde Aferin be kizim demis Dogru bilmissin. Simdi söyle bakalim bu adamin lens taktigini resimden nasil anlayabildin? Kiz Çok kolay diye cevap vermis: Tek gözlü, tekkulakli bir adamin gözlük takacak hali yok ya !! SARISIN DEDEKTIFLER

Üç sarisin detektif olmak üzere polis teskilatina müracaat etmisler.
Yapilmasi icap eden bir sürü imtihandan birini idare etmek de Komiser Kzima düsmüs. Komiser Kzim birinci kiza bes saniye müddetle bir dosyadan çikarttigi bir resmi göstermis ve Söyle kizim demis Bu bir suçlunun resmi, bu adamin bariz ne özelligi var? Bunu ileride nasil tanirsin?
Kiz söyle bir durmus ve Çok kolay demis Adam tek gözlü Komiser Kzim resime bakmis ve Kizim bu resim profilden, yani yandan çekilmis. Tabi tek göz göreceksin... demis ve ayni resimi ikinci kiza gösterip ayni suali sormus ve Bana bak diye ilave etmis Dogru dürüst
bir cevap ver
Ikinci kiz Bu adami tanimak çok kolay demis Çünkü adamin tek kulagi var Komiser Kzim Kizim diye bagirmis Bu resim profilden dedik yaa!...Adamin suratinin öbür yanini göremiyoruz. Onun için kaç gözü, kaç kulagi oldugunu bilemeyiz...
Kzim üçüncü kiza Kizim lütfen akilli bir cevap vermeye çalis. Beni çildirtma. Bu adamin bariz özelligi nedir, bu adami ileride nasil tanirsin? diye sormus Kiz Bu adam lens takiyor diye cevap vermis.
Komiser Kzim saskin, saskin resime bakmis ama adamin lens takip takmadigini bir türlü anlayamamis. Merak etmis adamin dosyasini açip okumus, dosyadaki bilgiye göre hakikaten adam lens takiyormus.
Komiser Kzim üçüncü kiza hayranlik içinde Aferin be kizim demis Dogru bilmissin. Simdi söyle bakalim bu adamin lens taktigini resimden nasil anlayabildin? Kiz Çok kolay diye cevap vermis:
Tek gözlü, tekkulakli bir adamin gözlük takacak hali yok ya !!Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0037 Sn ¦ Powered By AhmBay