. . : FUTBOL fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Av / Spor > FUTBOL
Okunma : 2348
Puan :6   Puan:6 | Katılımcı:5 | Katılımcı : 5
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
FUTBOL Bir futbol fanatigi adam birgün arkadasinin yanina gider.Arkadasi ise ölüm döseginde azraille bogusuyor.Adam perisan arkadasina der: -Bana bir iyilik yap ve öbür tarafa gittiginde orda da futbol var mi yok mu diye haber ver. Arkadasi tamam der.Adam öldükten iki hafta sonra fanatik arkadasini odasinda ziyaret eder.Adam arkadasinin hayeletini görünce saskinlikla kalkar.Ölü arkadasi: -Sana bir iyi bir de kötü haberim var, ilk önce hangisini söyleyim? Arkadasi: -Iyi haberden basla. -Iyi haber her çarsamba arkadaslarla maç yapiyoruz.Kötü haber ise, bu çarsamba kalede sensin! FUTBOL

Bir futbol fanatigi adam birgün arkadasinin yanina gider.Arkadasi ise ölüm döseginde azraille bogusuyor.Adam perisan arkadasina der:
-Bana bir iyilik yap ve öbür tarafa gittiginde orda da futbol var mi yok mu diye haber ver.
Arkadasi tamam der.Adam öldükten iki hafta sonra fanatik arkadasini odasinda ziyaret eder.Adam arkadasinin hayeletini görünce saskinlikla kalkar.Ölü arkadasi:
-Sana bir iyi bir de kötü haberim var, ilk önce hangisini söyleyim?
Arkadasi:
-Iyi haberden basla.
-Iyi haber her çarsamba arkadaslarla maç yapiyoruz.Kötü haber ise, bu çarsamba kalede sensin!Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0020 Sn ¦ Powered By AhmBay