. . : YAMYAMLAR fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Kayseri > YAMYAMLAR
Okunma : 1152
Puan :0   Puan:0 | Katılımcı:0 | Katılımcı : 0
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
YAMYAMLAR Bir bankada 5 tane yamyam, programci olarak görevlendirilirler. Müdürleri onlara hitaben: - Simdi burada çalisabilirsiniz. Burada iyi para kazanabilirsiniz. Ama yemek yemek icin bankanin kafeteryasina gideceksiniz ve diger çalisanlari rahat birakacaksiniz der. Yamyamlar hiç bir çalisani rahatsiz etmeyeceklerine söz verirler. hafta sonra müdürleri gelir: - Çok iyi çalisiyorsunuz. Yalniz katinizdaki temizlikçi kiz kayip. Ona ne oldugunu biliyor musunuz? diye sorar. Yamyamlarin hepsi hayir derler ve bu isle hiç bir ilgilerinin olmadigini söylerler. Müdür gidince yamyamlarin sefi yamyamlara döner: - Aranizdan hangi maymun temizlikçi kizi yedi? diye sorar. En arkadaki yamyam alçak bir sesle cevap verir: - Ben yedim Bunun üzerine sef söyle cevap verir. - Ulan aptal! Biz 4 haftadir grup müdürleri, bölüm müdürleri, proje yöneticilerini yiyip duruyoruz ki kimse farkina varmasin diye, nasil olsa onlarin bir ise yaradiklari yok senin durup dururken temizlikçi kizi yemen sart miydi?! YAMYAMLAR

Bir bankada 5 tane yamyam, programci olarak görevlendirilirler. Müdürleri onlara hitaben:
- Simdi burada çalisabilirsiniz. Burada iyi para kazanabilirsiniz. Ama yemek yemek icin bankanin kafeteryasina gideceksiniz ve diger çalisanlari rahat birakacaksiniz der. Yamyamlar hiç bir çalisani rahatsiz etmeyeceklerine söz verirler. hafta sonra müdürleri gelir:
- Çok iyi çalisiyorsunuz. Yalniz katinizdaki temizlikçi kiz kayip. Ona ne oldugunu biliyor musunuz? diye sorar. Yamyamlarin hepsi hayir derler ve bu isle hiç bir ilgilerinin olmadigini söylerler. Müdür gidince yamyamlarin sefi yamyamlara döner:
- Aranizdan hangi maymun temizlikçi kizi yedi? diye sorar. En arkadaki yamyam alçak bir sesle cevap verir:
- Ben yedim Bunun üzerine sef söyle cevap verir.
- Ulan aptal! Biz 4 haftadir grup müdürleri, bölüm müdürleri, proje yöneticilerini yiyip duruyoruz ki kimse farkina varmasin diye, nasil olsa onlarin bir ise yaradiklari yok senin durup dururken temizlikçi kizi yemen sart miydi?!Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0018 Sn ¦ Powered By AhmBay