. . : SÜPERMEN fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Kayseri > SÜPERMEN
Okunma : 1041
Puan :0   Puan:0 | Katılımcı:0 | Katılımcı : 0
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
SÜPERMEN Iki adam New Yorktaki Empire State binasinin tepesindeki barda oturuyorlarmis. Biri digerine dönmüs: - Biliyor musun geçen hafta sunu kesfettim; Bu binanin etrafinda öyle kuvvetli rüzgarlar var ki, tepesinden atliyorsun asagi, 10. kata kadar düsüyorsun, sonra rüzgar o kadar kuvvetleniyor ki seni döndürüp 10. kat penceresinden içeri atiyor... Barmen bunu duyunca kafasini olumsuz bir sekilde sallamis. Öbür adam demis ki: -Yahu sen deli misin olacak sey degil su dedigin... -Yok kesinlikle oluyor denedim ben. Istersen simdi göstereyim sana. Ve adam kalkmis bardan, gitmis pencereye, yallah atlamis asagi. 10. kata yakinlasinca birdenbire pencereden içeri dogru kayivermis. Sonra da asansöre binip yukari, bara çikmis. Öbür adam demis ki: - Yahu gördüm ama bu bir sefer olacak bir seydi bir daha olmaz - Olur olur bir daha göstereyim bak... Ve adam yine cumburlop asagi atlamis. Yine 10. kat civarinda rüzgar adami pencereden içeri ativermis. Adam bara dönünce öteki adama deneyip görmesini söylemis. Öbür adam: - Haydi bakalim. Hakkaten ise yariyor demek. Bir deneyeyim... Demis ve pencereden asagi atlamis. Direkt asagi uçarken 11. kati geçmis, 10.kat, 9.kat, 8.kat derkent taakk diye kaldirima yapismis. Yukarida barda barmen birinci adama dönmüs ve: - Süpermen, içince adi adamin teki oluyorsun!.. SÜPERMEN

Iki adam New Yorktaki Empire State binasinin tepesindeki barda oturuyorlarmis. Biri digerine dönmüs:
- Biliyor musun geçen hafta sunu kesfettim; Bu binanin etrafinda öyle kuvvetli rüzgarlar var ki, tepesinden atliyorsun asagi, 10. kata kadar düsüyorsun, sonra rüzgar o kadar kuvvetleniyor ki seni döndürüp 10. kat penceresinden içeri atiyor... Barmen bunu duyunca kafasini olumsuz bir sekilde sallamis. Öbür adam demis ki:

-Yahu sen deli misin olacak sey degil su dedigin...
-Yok kesinlikle oluyor denedim ben. Istersen simdi göstereyim sana.

Ve adam kalkmis bardan, gitmis pencereye, yallah atlamis asagi. 10. kata yakinlasinca birdenbire pencereden içeri dogru kayivermis. Sonra da asansöre binip yukari, bara çikmis. Öbür adam demis ki:

- Yahu gördüm ama bu bir sefer olacak bir seydi bir daha olmaz
- Olur olur bir daha göstereyim bak...

Ve adam yine cumburlop asagi atlamis. Yine 10. kat civarinda rüzgar adami pencereden içeri ativermis. Adam bara dönünce öteki adama deneyip görmesini söylemis.

Öbür adam:
- Haydi bakalim. Hakkaten ise yariyor demek. Bir deneyeyim...

Demis ve pencereden asagi atlamis. Direkt asagi uçarken 11. kati geçmis, 10.kat, 9.kat, 8.kat derkent taakk diye kaldirima yapismis. Yukarida barda barmen birinci adama dönmüs ve:

- Süpermen, içince adi adamin teki oluyorsun!..
Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0014 Sn ¦ Powered By AhmBay