. . : PORSCHE fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Genel > PORSCHE
Okunma : 1576
Puan :0   Puan:0 | Katılımcı:0 | Katılımcı : 0
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
PORSCHE Adam gazete okurken bir ilan görmüs: 50 DOLARA SATILIK PORSCHE. Adam gözlerine inanamamis ne bu yaaa saka mi yapiyolar demis,ilandaki adrese gidip ögrenmek istemis... Evin kapisini çalmis, kapiyi bir kadin açmis, adam gazetedeki ilani göstererek arabayi görebilir miyim? demis.. Kadin tabi ki deyip adami arabaya götürmüs.... Adam bir bakmis resmen gicir gicir muhtesem bir Porsche.... Yaw insan böyle bir arabayi nasil 50 dolara satar, acaba bir arizasi falan mi var? diye düsünmüs, bir test sürüsü yapmak istemis.. Kadin ona da tabii demis adam test sürüsünü bitirmis, araba tek kelimeyle mükemmel..... adam sonunda dayanamamis ve kadina sormus: -Hanimefendi bu muhtesem arabayi 50 dolara satmak istediginize emin misiniz..????? - Elbette eminim... - Kusura bakmayin ama çok merak ettim neden böyle bir arabayi bu kadar komik bir fiyata satiyorsunuz?? Kadin anlatayim demis... kocam dün sekreteriyle kaçti... bana da su notu birakmis diyerek adama bir kagit uzatmis.... adam kagida bakmis söyle yaziyor.. Karicigim biliyorum bana çok kizacaksin ama sonunda gerçek aski buldum ve onunla buradan gidiyoruz.... hiç ben nolucam diye dirdir etmeye kalkma herseyi senin üzerine yaptim evi de esyalari da istemiyorum,sadece Porsche mu sat ve parasini bana gönder. PORSCHE

Adam gazete okurken bir ilan görmüs: 50 DOLARA SATILIK PORSCHE.
Adam gözlerine inanamamis ne bu yaaa saka mi yapiyolar demis,ilandaki adrese gidip ögrenmek istemis... Evin kapisini çalmis, kapiyi bir kadin açmis, adam gazetedeki ilani göstererek arabayi görebilir miyim? demis..
Kadin tabi ki deyip adami arabaya götürmüs.... Adam bir bakmis resmen
gicir gicir muhtesem bir Porsche....
Yaw insan böyle bir arabayi nasil 50 dolara satar, acaba bir arizasi falan
mi var? diye düsünmüs, bir test sürüsü yapmak istemis..
Kadin ona da tabii demis adam test sürüsünü bitirmis, araba tek kelimeyle
mükemmel..... adam sonunda dayanamamis ve kadina sormus:
-Hanimefendi bu muhtesem arabayi 50 dolara satmak istediginize emin misiniz..?????
- Elbette eminim...
- Kusura bakmayin ama çok merak ettim neden böyle bir arabayi bu kadar
komik bir fiyata satiyorsunuz??
Kadin anlatayim demis... kocam dün sekreteriyle kaçti... bana da su notu birakmis diyerek adama bir kagit uzatmis.... adam kagida bakmis söyle yaziyor..
Karicigim biliyorum bana çok kizacaksin ama sonunda gerçek aski buldum ve
onunla buradan gidiyoruz.... hiç ben nolucam diye dirdir etmeye kalkma herseyi senin üzerine yaptim evi de esyalari da istemiyorum,sadece Porsche mu sat ve parasini bana gönder.Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0017 Sn ¦ Powered By AhmBay