. . : MERAKLI SOFÖR fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Genel > MERAKLI SOFÖR
Okunma : 1414
Puan :3   Puan:3 | Katılımcı:3 | Katılımcı : 3
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
MERAKLI SOFÖR Ünlü bir bilim adami özel otomobiliyle konferans vermeye giderken, uzun yillardir onunla çalisan soförü sikilarak bir teklifte bulunmus: - Sizin konferanslarinizi dinleye dinleye virgülüne kadar ezberledim efendim, demis, ne olur izin verin bu konferansi da sizin yerinize ben vereyim... Bilim adami öneriyi kabul etmis. Soför arka koltuga geçmis. Bilim adami soförün sapkasini giyip öne oturmus. Konferansin verilecegi salona varmislar. Soför kürsüye çikmis, hiç teklemeden çok güzel bir konusma yapmis. Ve sormus: - Sorusu olan var mi? Ülkenin ciddi bilim adamlarindan biri var demis ve oldukça zor bir soru sormus. Soför hiç tereddüt etmeden: - Çok kolay bir soru bu, demis, soförüm bile bilir. Gidip çagirayim, sizin sorunuzu o yanitlasin... MERAKLI SOFÖR

Ünlü bir bilim adami özel otomobiliyle konferans vermeye giderken, uzun yillardir onunla çalisan soförü sikilarak bir teklifte bulunmus:
- Sizin konferanslarinizi dinleye dinleye virgülüne kadar ezberledim efendim, demis, ne olur izin verin bu konferansi da sizin yerinize ben vereyim...
Bilim adami öneriyi kabul etmis. Soför arka koltuga geçmis. Bilim adami soförün sapkasini giyip öne oturmus. Konferansin verilecegi salona varmislar. Soför kürsüye çikmis, hiç teklemeden çok güzel bir konusma yapmis. Ve sormus:
- Sorusu olan var mi?
Ülkenin ciddi bilim adamlarindan biri var demis ve oldukça zor bir soru sormus. Soför hiç tereddüt etmeden:
- Çok kolay bir soru bu, demis, soförüm bile bilir. Gidip çagirayim, sizin sorunuzu o yanitlasin...Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0045 Sn ¦ Powered By AhmBay