. . : BIR HATIRLASAM fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Evlilik Flört > BIR HATIRLASAM
Okunma : 9093
Puan :7   Puan:7 | Katılımcı:50 | Katılımcı : 50
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
BIR HATIRLASAM Ahmet Bey 97sinde. Hüseyin Bey ise 92sine erismis. Yillardir dostluklari devam etmekte. Bir gün Ahmet Bey Hüseyin Beyin evinde yemege davet edilmis. Dikkatini çekmis, Hüseyin Bey karisina hitap ederken gülüm, hayatim, balim, tatlim, sekerim, sevgilim, rhum, gibi laflar kullaniyor. Bir ara karisi mutfaktayken yine, bir tanem, nerelerdesin, yemegin soguyacak demis. Ahmet Bey dayanamamis: -Yahu dikkat ediyorum, karina ne iltifatli laflar ediyorsun... ballar, sekerler... Bunca seneden sonra olacak sey degil, bravo sana, demis. Hüseyin Bey söyle bir arkasini dönüp karisinin hl mutfakta oldugundan emin olduktan sonra: -Sorma birader demis. Ne bali sekeri, 10 yil oluyor bizim htunun adini unuttum. Bir türlü çikaramiyorum. BIR HATIRLASAM

Ahmet Bey 97sinde. Hüseyin Bey ise 92sine erismis. Yillardir dostluklari devam etmekte. Bir gün Ahmet Bey Hüseyin Beyin evinde yemege davet edilmis.

Dikkatini çekmis, Hüseyin Bey karisina hitap ederken gülüm, hayatim, balim, tatlim, sekerim, sevgilim, rhum, gibi laflar kullaniyor.

Bir ara karisi mutfaktayken yine, bir tanem, nerelerdesin, yemegin soguyacak demis. Ahmet Bey dayanamamis:

-Yahu dikkat ediyorum, karina ne iltifatli laflar ediyorsun... ballar, sekerler... Bunca seneden sonra olacak sey degil, bravo sana, demis.

Hüseyin Bey söyle bir arkasini dönüp karisinin hl mutfakta oldugundan emin olduktan sonra:

-Sorma birader demis. Ne bali sekeri, 10 yil oluyor bizim htunun adini unuttum. Bir türlü çikaramiyorum.Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0044 Sn ¦ Powered By AhmBay