. . : YALNIZ KADINLAR IÇIN fıkralar , fıkra, komik fıkra, komik fıkralar, fıkra arşivi : : .
. : : Menu : : .


Fıkralar > Evlilik Flört > YALNIZ KADINLAR IÇIN
Okunma : 14010
Puan :6   Puan:6 | Katılımcı:85 | Katılımcı : 85
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan 6 puan 7 puan 8 puan 9 puan 10 puan
YALNIZ KADINLAR IÇIN Bir grup kiz arkadas tatile çikmislar. Gittikleri yörede bes yildizli bir otelin önünden geçerken bir an duraklarlar. Otelin kapisinda Yalniz bayanlar içindir. yazan bir afisin asili oldugunu görürler. Yanlarinda esleri ya da erkek arkadaslari da olmadigi için, bu otelde konaklamaya karar verirler. Resepsiyondaki yakisikli genç, bayanlara otelin usulleri üzerine küçük bir brifing verir: Otelimiz bes katlidir. Teker teker katlari çikin. Arzunuza hitap eden katta kalabilirsiniz. Hangi katta ne oldugunu açiklayan küçük tabelalar size yardimci olacaktir. Yalniz dikkat edin, bir kez üst kata çiktiniz mi, bir daha bir alt kata inemezsiniz. der. Mükemmel adamin pesinde bizimkilerin içini bir heyecan kaplar. Bu epey ilginç bir tatil olacaga benziyor diye düsünüp hemen merdivenlere davranirlar. Birinci kattaki tabelada; Bu kattaki erkeklerin hepsi kisa boylu ve vasat tiplidir. yazmaktadir. Hep birlikte burun kivirip, ikinci kata dogru hamle ederler. Buradaki tabela da çok parlak seyler vaat etmez: Bu kattaki erkeklerin hepsi kisa boylu ve yakisiklidir. Kadinlar elbette ki buna da bir omuz silkerler. Üçüncü kata geldiklerinde gözlerine üzerinde Bu kattaki erkeklerin hepsi uzun boylu ve vasat görünümlüdür. yazan tabela çarpar. Dogal olarak dördüncü katta sanslarini denemeye karar verirler. Nihayet karsilarina Bu kattaki erkeklerin hepsi uzun boylu ve yakisiklidir. yazan tabela çikar. Fakat yine de hala yukarida bir kat daha kalmis oldugunu hatirlarlar. Kisa bir tereddütten sonra son kata çikmaya da karar verirler. Öyle ya, sonuçta her çiktiklari kat bir öncekinden daha iyi bir seçenek sunmaktaydi. Heyecanla besinci ve sonuncu kata tirmanirlar. Zirvedeki tabelada yazanlari dehset içinde okurlar Burada erkek falan yok. Bu kat, yalnizca kadinlari memnun etmenin bir yolu olmadigini kanitlamak amaciyla insa edilmistir. YALNIZ KADINLAR IÇIN

Bir grup kiz arkadas tatile çikmislar. Gittikleri yörede bes yildizli bir otelin önünden geçerken bir an duraklarlar. Otelin kapisinda Yalniz bayanlar içindir. yazan bir afisin asili oldugunu görürler. Yanlarinda esleri ya da erkek arkadaslari da olmadigi için, bu otelde konaklamaya karar verirler. Resepsiyondaki yakisikli genç, bayanlara otelin usulleri üzerine küçük bir brifing verir:

Otelimiz bes katlidir. Teker teker katlari çikin. Arzunuza hitap eden katta kalabilirsiniz. Hangi katta ne oldugunu açiklayan küçük tabelalar size yardimci olacaktir. Yalniz dikkat edin, bir kez üst kata çiktiniz mi, bir daha bir alt kata inemezsiniz. der. Mükemmel adamin pesinde bizimkilerin içini bir heyecan kaplar. Bu epey ilginç bir tatil olacaga benziyor diye düsünüp hemen merdivenlere davranirlar. Birinci kattaki tabelada; Bu kattaki erkeklerin hepsi kisa boylu ve vasat tiplidir. yazmaktadir. Hep birlikte burun kivirip, ikinci kata dogru hamle ederler. Buradaki tabela da çok parlak seyler vaat etmez: Bu kattaki erkeklerin hepsi kisa boylu ve yakisiklidir. Kadinlar elbette ki buna da bir omuz silkerler. Üçüncü kata geldiklerinde gözlerine üzerinde Bu kattaki erkeklerin hepsi uzun boylu ve vasat görünümlüdür. yazan tabela çarpar. Dogal olarak dördüncü katta sanslarini denemeye karar verirler. Nihayet karsilarina Bu kattaki erkeklerin hepsi uzun boylu ve yakisiklidir. yazan tabela çikar. Fakat yine de hala yukarida bir kat daha kalmis oldugunu hatirlarlar. Kisa bir tereddütten sonra son kata çikmaya da karar verirler. Öyle ya, sonuçta her çiktiklari kat bir öncekinden daha iyi bir seçenek sunmaktaydi. Heyecanla besinci ve sonuncu kata tirmanirlar. Zirvedeki tabelada yazanlari dehset içinde okurlar Burada erkek falan yok. Bu kat, yalnizca kadinlari memnun etmenin bir yolu olmadigini kanitlamak amaciyla insa edilmistir.Bu meatiyel için Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu siz Yapın!
isim Zorunlu Alan! 
Mail Zorunlu Alan! 
Yorumunuz Zorunlu Alan! 
Kalan Karekter.
Resim Onayı Zorunlu Alan! 

Derleme Süresi: 0.0020 Sn ¦ Powered By AhmBay